Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łankowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Żurczyn

Żurczyn(Łankowice + 23 km)

109 000 zł390 m² 279,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży Działkę rod zlokalizowaną w Żurczynie Działka o powierzchni 390 m2 z domkiem murowanym o powierzchni około 60 m2 Domek składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fiołkowa

Nakło nad Notecią(Łankowice + 18 km)

499 000 zł46,84 m² 10 653,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Nakle nad Notecią. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kobylec

Kobylec(Łankowice + 25 km)

129 000 zł62,67 m² 2 058,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż W kobylcu gm. Wągrowiec mieszkanie bezczynszowe na sprzedaż pod wągrowcem nowa niższa cena! Przedstawiam ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Samoklęski Duże

Samoklęski Duże(Łankowice + 18 km)

108 000 zł1 080 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki - idealna pod dom jednorodzinny. Dostępna wyłącznie u Nas. Położona z dala od ruchliwych dróg. Przybliżone wymiary to front działki 30m, zaś jej długość 35md,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zamość

Zamość(Łankowice + 25 km)

2 000 000 zł35 300 m² 56,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamość. 3,5 ha. Jest plan zagospodarowania terenu. Przewiduje wydobycie żwiru ( jest koncesja ) a po zakończeniu na rekreacje i mieszkaniówkę. Teren idealny na zamknięte osiedle ze.